Ubytování

Dva dvoulůžkové pokoje se nacházejí v přízemí domu, mají klenbové stropy a jsou přizpůsobeny historickém stylu domu. V 1. patře domu je klasické dvoupokojové apartmá. Další dva pokoje jsou v podkroví, mají dřevem obložené stropy a jsou zařízeny v modernějším duchu ( mají další 1 - 2 stálá lůžka navíc). Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou s vanou nebo sprchou, WC, televizí se satelitními programy, telefonem, připojením na internet (WI-FI), lednicí s placeným minibarem.Kapacita: 4 pokoje, 1 apartmá (10 stálých lůžek a přistýlky)

Pokoje

V odkazech níže a v menu vpravo najdete podrobný popis všech pokojů, schémata a fotografie -- -- -->
Upozornění: Apartmá pro rok 2018 mimo provoz.


pokoj č.4 ubytování Litomyšl Penziony Petra             pokoj č.3 ubytování Litomyšl Penziony Petra              pokoj č.2 ubytování Litomyšl Penziony Petra               pokoj č.1 ubytování Litomyšl Penziony Petra               Apartmá ubytování Litomyšl Penziony Petra  

pokoj č. 4                  pokoj č. 3                  pokoj č. 2                   pokoj č. 1                   apartmá

Ceny

Kompletní standardní ceny a lasminute nabídku zobrazíte v ceníku. Standardní ceny jsou uvedeny za pokoj/noc včetně snídaně, ubytovací taxy, připojení k internetu Wi-Fi a nezahrnují minibar a telefon na pokoji. Ceny A-C představují SLEVY a jsou předmětem smluvních cen. Ty jsou stanoveny individuálně a závisí zejména na délce pobytu v sezóně a mimo sezónu, typu pokoje, typu klienta (stálý host, cestovní kancelář, hromadná akce, smluvní partner...). Jsou také určeny pro víkendové a prázdninové pobyty, pobyty pro rodiny s dětmi, pobyty pro seniory atd.
Speciální nabídky (balíčky služeb) mají cenu uvedenou přímo v popisu balíčku.

Nabídky pro skupiny

Ve spolupráci s dalšími dvěma penziony stejné úrovně můžeme skupinám nabídnout ubytování až pro 45 osob. Společně disponujeme celkem 20 pokoji a apartmány. Penziony jsou od našeho vzdáleny 50 a 150 metrů a je možno v nich zajistit celodenní stravování pro celou skupinu. Na požádání lze také zajistit profesionální průvodcovské a další služby pro skupiny.Připravujeme pro Vás novou nabídku pro sezónu 2018 - 2019 .
Zajímavé typy na víkendový pobyt nebo týdenní pobyt:

> zpět nahoru <


Pension PETRA, B.Němcové 166, 570 01 Litomyšl, Czech Republic - tel.: 777 613 061 - e-mail: info@pension-petra.cz
ubytování Litomyšl | užitečné odkazy | penzion Litomyšl | site map | dovolená Litomyšl |
© Copyright_2009- 2018 _Petra Zitkova, AGAMA Litomyšl
Penzion PETRA Litomyšl

PENSION

Úvod

Ubytování

Stravování

Parkování

Víkendové pobyty

Ceny

Rezervace

Jak nás najdete?

Certifikát kvality

Fotogalerie

Kontakty
LITOMYŠL

Kam o víkendu

Kalendář akcí
(měsíční)


Kalendář akcí
(roční)


Stravování

Fotogalerie pensionu

Pokoj č.4 - Pension PETRA Litomyšl

Pokoj č.3 - Pension PETRA Litomyšl

Pokoj č.2 - Pension PETRA Litomyšl

Pokoj č.1 - Pension PETRA Litomyšl

Apartmá - Pension PETRA Litomyšl

exteriery PETRA penzion Litomyšl

interiery PETRA penzion Litomyšl

Litomyšl letecky